Przesłuchania wstępne do Górskiego Uniwersytetu Ludowego

Kochani, serdecznie zapraszamy na przesłuchania do Chóru Ludowego oraz Orkiestry Ludowej, czyli Górskiego Uniwersytetu Ludowego, które odbędą się już początkiem września.
Mamy dla Was dwa terminy po to, aby każdy miał okazję do nas dołączyć! Spotkajmy się 04.09 od godz. 18.30 oraz 07.09 od godz.17.00 w Zamku w Łodygowicach (ul. Królowej Jadwigi 6).

Chór Ludowy, to miejsce dla osób chcących nabywać umiejętności śpiewu tradycyjnego w grupie. To przestrzeń do pracy nad emisją swojego głosu i poznawania swoich umiejętności pod czujnym okiem prowadzącej Brygidy Sordyl.

Do Orkiestry Ludowej zapraszamy osoby już grające, chcące wykonywać tradycyjne utwory w ciekawych aranżacjach Dawida Broszczakowskiego. Czeka nas nie tylko zabawa dźwiękami, nowatorskie brzmienie. Orkiestra Ludowa, to przede wszystkim połączenie tradycji (tradycyjnego brzmienia) z nowoczesnością, więc jednym słowem będzie się działo. Prowadzący orkiestrę – Jarosław Zawada

Górski Uniwersytet Ludowy, projekt Fundacji Braci Golec, którego celem jest nieformalne kształcenie osób dorosłych, służące pogłębieniu wiedzy na temat tradycji muzycznych regionu. To przestrzeń do zdobywania umiejętności i realizacji swoich pasji, niezależnie od wieku, w umiłowaniu dla kultury Beskidu Żywieckiego.