REKRUTACJA

Zajęcia
Mistrz - Uczeń

Ruszają kolejne zajęcia w ramach Górskiego Uniwersytetu Ludowego dla osób dorosłych!

Są to zajęcia indywidualne lub grupowe:
Zajęcia gry na skrzypcach
Zajęcia gry na kontrabasie
Zajęcia gry na heligonce
Zajęcia gry na instrumentach pasterskich (dudy, piszczałki)
Zajęcia ze śpiewu

Zajęcia będą odbywać od stycznia, raz w tygodniu i będą prowadzone przez profesjonalistów.
Serdecznie zapraszamy na przesłuchania, które odbędą się w dwóch terminach, po to aby każdy miał szansę się u nas zjawić.
Czekamy na Was już 4 grudnia oraz 11 grudnia od godziny 17.00 do 19.00 w Zamku
w Łodygowicach – ul. Królowej Jadwigi 6.

Zapraszamy osoby które już grają, ale także te które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z graniem na instrumencie lub śpiewem.

Przygotujcie wybrany utwór który chcecie nam zaprezentować i dobry nastrój.
Czekamy na Was !!

W ramach Górskiego Uniwersytetu Ludowego uczestnicy projektu mają możliwość kształcenia swoich umiejętności gry na instrumentach ludowych i śpiewu. Specjalnie dla nich został stworzony program zajęć pn. „Mistrz – Uczeń”,
w ramach którego uczęszczają na zajęcia gry na skrzypcach, heligonce, basach oraz biorą udział w  zajęciach śpiewaczych.
Poza sferą muzyczną uczestnicy zajęć mają możliwość brania udziału w wykładach, warsztatach, spotkaniach z „mistrzami tradycji”.  Celem tej ścieżki edukacyjnej jest to, aby każdy niezależnie od wieku mógł  realizować swoje marzenia, pasje muzyczne.
Wierzymy, że naukę na instrumencie można rozpocząć w każdym momencie, niezależnie od wieku, wystarczy tylko nadać temu odpowiedni bieg oraz dać bezpieczną przestrzeń.