Na stronie internetowej Górskiego Uniwersytetu Ludowego oraz Fundacji Braci Golec znajduje się Wirtualna Edukacja. Jest to serwis jest przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Braci Golec, dla ich rodziców oraz wolontariuszy, a także dla instruktorów fundacji.
Wirtualna Edukacja jest jednym z narzędzi do komunikacji z rodzicami, wolontariuszami ale przede wszystkim z uczniami. Zamieszczane są tam regularnie przez instruktorów filmy edukacyjne, a także zadanie domowe dla uczniów. Dostępne są tam także skrypty i materiały edukacyjne z których podopieczni Fundacji Braci Golec korzystają podczas zajęć w Ogniskach Twórczości Artystycznej.
W serwisie znajduje się również forum dla rodziców i wolontariuszy, plany zajęć, a także miejsce w którym każdy z zalogowanych może umieścić filmy i muzyke z inspiracjami do nauki gry muzyki górali żywieckich.
Jeżeli jesteś podopiecznym fundacji, rodzicem, wolontariuszem a nie posiadasz jeszcze konta na Wirtualnej Edukacji, możesz zarejestrować się w każdej chwili:
http://fundacjabracigolec.pl/zarejestruj-sie
Zapraszamy!