Złap kulturę w dobrej cenie! Portal Kultura Dostępna pokazuje, gdzie znajdziesz kulturę, na którą możesz sobie pozwolić.

Dzięki automatycznie lokalizującej wyszukiwarce znajdziesz niedrogie wydarzenia w Twojej okolicy! Tu odkryjesz inspiracje na kulturalną randkę i pomysł na wyjście dla całej rodziny. Na stronie skorzystasz też z listy ciekawych miejsc oraz linków do kulturalnych multimediów w Internecie. Portal powstał w ramach programu Kultura Dostępna z inicjatywy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sprawdź zanim wyjdziesz z domu

Brak czasu? Wyszukiwarka Kultury Dostępnej ułatwia odnalezienie najciekawszych wydarzeń blisko Twojego domu: koncerty, festiwale, spektakle, wystawy, warsztaty i wiele innych. Z Kulturą Dostępną każdy wieczór i każdy weekend spędzisz tak jak lubisz. By czas wolny był czasem kultury.

 

Tanio i blisko

Portal Kultura Dostępna to miejsce w sieci, w którym znajdziesz dla siebie ofertę kulturalną w dobrej cenie. Na portalu zamieszczane są wyłącznie informacje o wydarzeniach bezpłatnych lub takich, za które zapłacisz nie więcej niż 20 zł. Wybierz miasto i typ wydarzenia i daj się porwać kulturze.

 

Kultura bez barier

Oznaczenia Dostępności pokazują miejsca w całej Polsce przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Pracujemy nad tym, by było ich coraz więcej.

 

Polecamy

Wydarzenia oznaczone gwiazdką to gwarancja najlepszej rozrywki. Sprawdź też koniecznie, które zabytki w Polsce to prawdziwe perełki i dlaczego po prostu musisz je odwiedzić. Na portalu Kultura Dostępna znajdziesz również linki do najciekawszych stron internetowych z kulturalnymi zasobami on-line: filmami, e-bookami, a nawet… muzeami do zwiedzania w 3D.