Po raz trzeci organizujemy Obóz Górski dla uczniów Fundacji Braci Golec! ??

A możliwe to dzięki naszej współpracy z organizatorami ultramaratonu  Chudy Wawrzyniec?‍♀️?‍♂️

Każdy z biegaczy zapisując się do udziału w zawodach biegowych Chudy Wawrzyniec ma do wyboru opcję pakietu podstawowego lub charytatywnego. Ten drugi daje możliwość wsparcia w rozwój utalentowanych dzieciaków i młodzieży z Fundacji Braci Golec. 30 zł – to różnica między ceną klasycznego pakietu i pakietu charytatywnego – bez względu na dystans, który zawodnicy wybiorą.

Każdy biegacz ma możliwość zrobić coś ważnego dla młodych muzykantów z fundacji. Bo każdy z nich wybierając pakiet charytatywny przyczynia się do organizacji obozu górskiego dla podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Razem robimy coś dla tych dzieciaków. My pomagamy im rozwijać talent muzyczny, pokazujemy bogactwo kulturowe regionu, Chudy Wawrzyniec ciągnie ich w góry. Pokazuje, że miejsce, w którym mieszkają jest naprawdę fajne.

Na obóz górski trasą Chudego Wawrzyńca ruszy 20 naszych podopiecznych. Wielu z nich w ogóle nie zna gór od tej przygodowej strony.

Natomiast 10 sierpnia podopieczni Fundacji Braci Golec odwdzięczą się biegaczom – zagrają na trasie podczas zawodów ultramaratonu Chudy Wawrzyniec. Już dziś zapraszamy 10 sierpnia do wspólnego kibicowania w górach.