Fundacja Braci Golec zaprasza na koncert „Tam trza kwitnąć ka się rośnie”

Niektóre nasze przedsięwzięcia są starannie zaplanowane, inne rodzą się pod wpływem chwili, ale wszystkie mają na celu wzrastanie w tradycji – poprzez pamięć o niej oraz jej poszanowanie i rozwijanie, w szczególności muzyczne. Nie bez powodu na motto naszego grania wybraliśmy słowa księdza Józefa Tischnera…

Będzie to koncert podsumowujący ostatni rok działalność Fundacji Braci Golec. Podczas koncertu zaprezentujemy efekty naszej pracy, a także przybliżymy nasze projekty, takie jak: Górski Uniwersytet Ludowy, realizacje płyty z pastorałkami, Przestrzeń dla Pieśni i wszelkie inicjatywy wspierające młodych ludzi w rozwijaniu własnych talentów.

Będzie to także koncert integracyjny, dający podopiecznym z różnych ognisk okazję do wymienienia się muzycznymi doświadczeniami, poznania instruktorów z innych placówek i po prostu wspólnego muzykowania.

Koncert kierujemy przede wszystkim do rodziców naszych podopiecznych i współpracujących z nami wolontariuszy.

Termin: 7 czerwca 2019.

Miejsce: Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Żywcu

Godzina: 17:45

W programie:

– Muzyczny występ grup dzieci ze wszystkich ognisk.

– Wspólny występ instruktorów.

– Pokaz multimediów prezentujących działalność fundacji oraz osiągnięcia dzieci.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Prosimy osoby, które figurują na liście gości o przybycie w godzinach od 17.00 do17.20, gdyż później drzwi sali zostaną zamknięte.